Home » Cariere » Reprezentant zonal

Reprezentant zonal

Bucuresti, Prahova

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre de vanzari.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate in domenii tehnice;

Minim 5 ani experienta intr-un post similar si reale calitati comerciale;

Puternic orientat catre rezultat, eficienta si gestionarea cu succes a prioritatilor profesionale;

Bune abilitati de comunicare, negociere si prezentare;

Capacitate de planificare, organizare si finalizare;

Persoana pozitiva, dinamica, spontana, ordonata;

Cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Gestioneaza portofoliul de clienti din zona alocata in conformitate cu politica comerciala a companiei;

Ofera suport tehnic clientilor din zona administrate;

Obtine performante in conditii de piata concurentiala;

Contribuie la imbogatirea si pastrarea portofoliului de clienti.

- un salariu fix + bonusuri de performanta, bonuri de masa;
- un mediu de lucru stabil, care sa iti ofere sansa sa te dezvolti din punct de vedere profesional.